Tipveida projekti

Top 5 projekti

J-208-1P

Nelielā māja, kas paredzēta 3-4 cilvēku ģimenes ērtai dzīvošanai. Arhitektonisko līniju vienkāršība papildināta ar interesantiem dekoratīviem elementiem.

Lasīt Vairāk

F-181-1P

Māja ar ievērojamu seškantainu erkeri galvenajā fasādē. Pirmajā stāvā ieejas bloks ar priekštelpu, kāpnēm, tehniskajām telpām un tualeti.

Lasīt Vairāk

H-231-1P

Māja paredzēta 3-4 cilvēku ģimenei. Pateicoties vienkāršajām fasādēm māja iederēsies jebkurā ainavā. Pirmais stāvs ir dienas zona.

Lasīt Vairāk

I-213-1P

Divstāvu māja angļu stilā ar pagrabu un piebūvētu garāžu vienai mašīnai, kas paredzēta 3-5 cilvēku ģimenei.

Lasīt Vairāk

H-179-1P

Tradicionāla ārpilsētas māja, kas rada labu iespaidu. Taktiska dekoratīvo detaļu un formu izmantošana piešķir tai solīdu izskatu.

Lasīt Vairāk

Dzīvojamā platība, m2: 97,3
Kopējā platība, m2: 230,6
Pamati: saliekamie dz/b
Ārsienu materiāli: gāzbetons
Pārsegumu veids: vieglbetona plātnes
Jumts: bēniņu
Jumta segums: kārniņi
Ārējā apdare: ķieģeļi
Cokola apdare: apmetums
Stāvu skaits: 2
Mansarda stāvs: nav
Pagrabs: nav
Garāža: ir
Projekta cena:
Būvizmaksas: Pēc vienošanās

Māja paredzēta 3-4 cilvēku ģimenei. Pateicoties vienkāršajām fasādēm māja iederēsies jebkurā ainavā. Pirmais stāvs ir dienas zona. Virtuve-ēdamistaba atdalīta no viesistabas ar plašu durvju aili. Plašajā viesistabā ir erkers un kamīns ar divām arkām. Garāža un saimnieciskā zona ar veļas mazgātuvi un katlu telpu ir piebūvētas. Tur pat ir arī sauna un atpūtas istabu. Pa kāpnēm, kas ir mājas centrā, var uzkāot uz otro stāvu, kurā ir guļamistabas katram ģimenes loceklim, liela vannas istaba un plaša halle. Viena no guļamistabām aprīkota ar garderobi.

Pirmā stāva plānojums: 1 - virtuve - ēdamistaba, 2 - katlu telpa, 3 - atpūtas istaba, 4 - sauna, 5 - s/m, 6 - mazg. telpa - dušas telpa, 7 - viesistaba, 8 - halle, 9 - garāža, 10 - vējtveris

Otrā stāva plānojums: 1 - guļamistaba, 2 - vannas istaba, 3 - halle, 4 - guļamistaba, 5 - guļamistaba, 6 - garderobes telpa