Tipveida projekti

Top 5 projekti

J-208-1P

Nelielā māja, kas paredzēta 3-4 cilvēku ģimenes ērtai dzīvošanai. Arhitektonisko līniju vienkāršība papildināta ar interesantiem dekoratīviem elementiem.

Lasīt Vairāk

F-181-1P

Māja ar ievērojamu seškantainu erkeri galvenajā fasādē. Pirmajā stāvā ieejas bloks ar priekštelpu, kāpnēm, tehniskajām telpām un tualeti.

Lasīt Vairāk

H-231-1P

Māja paredzēta 3-4 cilvēku ģimenei. Pateicoties vienkāršajām fasādēm māja iederēsies jebkurā ainavā. Pirmais stāvs ir dienas zona.

Lasīt Vairāk

I-213-1P

Divstāvu māja angļu stilā ar pagrabu un piebūvētu garāžu vienai mašīnai, kas paredzēta 3-5 cilvēku ģimenei.

Lasīt Vairāk

H-179-1P

Tradicionāla ārpilsētas māja, kas rada labu iespaidu. Taktiska dekoratīvo detaļu un formu izmantošana piešķir tai solīdu izskatu.

Lasīt Vairāk

Dzīvojamā platība, m2: 70,7
Kopējā platība, m2: 213,0
Pamati: saliekamie dz/b
Ārsienu materiāli: gāzbetons
Pārsegumu veids: dz/b paneļi
Jumts: bēniņu
Jumta segums: metāla kārniņi
Ārējā apdare: ķieģelis un dekoratīvais dēlis
Cokola apdare: apdares plāksnes
Stāvu skaits: 2
Mansarda stāvs: nav
Pagrabs: ir
Garāža: ir
Projekta cena:
Būvizmaksas: Pēc vienošanās

Divstāvu māja angļu stilā ar pagrabu un piebūvētu garāžu vienai mašīnai, kas paredzēta 3-5 cilvēku ģimenei. Galvenā fasāde ir izveidota vienkārši, bez liekiem arhitektoniskiem elementiem. Kompakta māja ar labi organizētu izplānojumu ļaus īpašniekam pastāvīgi baudīt komfortablu dzīvi tajā. Pagrabā atrodas pieliekamie, sadzīves telpas, sanmezgls un relaksācijas zona ar saunu, dušu un atpūtas istabu. Pirmais stāvs ir kā vienota telpa ar  viesistabas, ēdamistabas, virtuves un halles telpām, kuras sagrupētas apkārt kamīnam mājas centrā. Otrais stāvs ir guļamistabu zona.

Pagrabstāva plānojums: 1 - mazg. telpa, 2 - s/m, 3 - halle, 4 - pieliekamais, 5 - pieliekamais, 6 - atpūtas istaba, 7 - duša

Pirmā stāva plānojums: 1 - katlu telpa, 2 - garāža, 3 - virtuve, 4 - s/m, 5 - terase, 6 - halle, 7 - viesistaba - ēdamistaba

Otrā stāva plānojums: 1 - guļamistaba, 2 - vannas istaba, 3 - halle, 4 - guļamistaba, 5 - guļamistaba